Siin, et aidata

Kui sul on tekkinud küsimus mõne toote kohta või vaja lihtsalt nõu, siis anna endast märku – jagame meeleldi oma teadmisi ja kogemusi.

Kirjuta meile:
Või helista:

Fisher OÜ (Reg. no. 14976466)
Juriidiline aadress: A.H.Tammsaare tee 73-63, Tallinn, 13415, Eesti

KES ME OLEME

Oleme kirglikud kalastajad nagu ilmselt teiegi ja toetame kahe käega igasugust looduses ajaviitmist ja rekreatiivset püüki. Eestlased on alati olnud tubli kalarahvas ja pole ka ime – järvi, jõgesid ja merd meil jagub. Kannatust samuti. Huvi kalapüügi vastu on aastast aastasse kasvanud ning meie soov on aidata kaasa harrastuspüügi levikule.

Leiame, et oma positiivse teeninduse, tootevaliku ning hindadega suudame mitmekesistada kohalikku turgu ning pole vahet, kas oled algaja või juba teadlikum kalastaja – usume, et meie riiulitelt leiavad kõik omale midagi meelepärast. Ja kui ei leiagi, siis külastage meid aeg-ajalt jälle või pane meile Facebookis like, sest tegeleme aktiivselt tootevaliku laiendamisega.

Meie tootevalik

Meie fookus on spinningupüügil ning pakume väga erinevas hinnaklassis nii tuntud, kui vähem tuntud kaubamärkide tooteid, mida ühendab üks kindel joon ja see on kvaliteet. Tootevalikust leiab selliseid tuntud tegijaid nagu Scierra, Savage Gear, D.A.M, Effzett, Okuma, TiCa, Ron Thompson, Stroft, Pro Logic, FOX, Quick, Mepps, Kuusamo ja palju teisi. 

Huvitatud koostööst?

Oled maale toomas uut brändi või ehk toodad kodus käsitöölante ning soovid oma tooted meie poodi lisada? Või hoopis plaanid teha üritust ning otsid inimesi, kellega asja koos teha? Võtke meiega ühendust ja räägime lähemalt! Info@fisher.ee